BIO Harpago / Čertův dráp 100 g 

BIO Harpago / Čertův dráp 100 g 
Výrobce:Lunderland - Tierfutter
Model:b:90067
Dostupnost:Na skladě
Cena: 198   Koupit

Harpago (jinak také Ďáblův pařát, Čertův dráp…) se vyskytuje téměř výhradně v poušti Kalahari a v Namibii. Protože je v těchto oblastech díky svým rozmanitým účinkům místními obyvateli velmi ceněno a od nedávné doby se importuje také do zahraničí mimo Afriku, nabral sběr harpaga, do této chvíle získávaného převážně volným sběrem, enormního rozsahu. Proto by se Čertův dráp měl získávat spíše z šetrného sběru (tzn. nechat růst hlavní kořen) nebo pěstování. Námi nabízený mletý kořen rostliny je ekologicky pěstován a zajišťuje tak další budoucí existenci divokých rostlin.

Čertův dráp obsahuje velký podíl hořkých látek, které např. při špatném příjmu potravy podporují sekreci trávicích šťáv a tím podporují chuť a mohou zlepšit trávení. Navíc harpago obsahuje glykosidy jako např. harpagosid nebo harpagid, které po cca 2 až 3 týdenním podávání mohou podpořit funkci především kloubního aparátu.

Krmná surovina pro psy a kočky z kontrolovaného ekologického zemědělství! DE-Öko-003

K podpoře kloubního aparátu doporučujeme podávat 6 – 8 týdnů dávku cca 2g na 10kg tělesné váhy, nejlépe vmíchanou do krmiva. Tuto kúru pak můžete zopakovat 2 x až 3 x ročně. Ideálně doporučujeme zkombinovat dávku harpaga s extraktem z novozélandské zelené mušle (perna canaliculus).

K podpoře chuti k jídlu stačí podávat 1g na 15kg tělesné váhy v rozmezí 6 – 8 týdnů. Takovou kúru múžete také zopakovat 2x – 3x ročně. Nekrmte, jestliže má Vaše zvíře problém s vředy nebo kameny v trávicím traktu. To platí také pro březí a laktující feny.
Tvoří-li se v produktu hrudky, nejde o ztrátu na kvalitě. Dalo by se jim předejít syntetickými přidanými látkami, což je ale v rozporu s naší filozofií.

Analytické složky:

Hrubý protein 3,67%, hrubý tuk 0,5%, hrubá vláknina 5,1%, hrubý popel 5,5%, škrob 1,45%

Krmná surovina pro psy