Calibra představuje nové speciální řady krmiv

Český výrobce krmiv Calibra přivedl na trh nové řady superprémiové stravy pro psy a kočky s nízkým, či zcela nulovým obsahem obilovin. Krmivo vzniklo ve spolupráci s veterináři a mezinárodními odborníky na výživu jako odpověď na specifické stravovací potřeby domácích mazlíků. Tato naše recenze by Vám měla přinést nejdůležitější informace, které je dobré vědět.

Prémiová a superprémiová krmiva české výroby

Calibra zásobuje český trh krmiv déle než 15 let. Pod hlavičkou této osvědčené značky figuruje široká paleta prémiových a superprémiových krmiv, orientovaných zejména na psy a kočky s jasně definovanými nároky (potravní intolerance, alergie, dietologické požadavky, pohybová omezení aj.).

Receptury jsou stále inovovány a vylepšovány, aby plnily nároky nejen svých strávníků, ale také zodpovědných páníčků, v jejichž hledáčku je zdraví jejich mazlíka. Např. nejnovější hypoalergické receptury GRAIN FREE a LOW GRAIN neobsahují běžné potravinové alergeny, jsou chutné a snadno stravitelné.

V čem se nové receptury liší?

  • Receptura GRAIN FREE je zcela bez obilovin (0 % kukuřice, 0 % pšenice, 0 % sóji, 0 % rýže).

  • Receptura LOW GRAIN obsahuje nízký obsah obilovin (pouze rýži), z běžně užívaných obilovin neobsahuje žádnou (0 % kukuřice, 0 % pšenice, 0 % sóji).

Nová Calibra je dělena do 3 produktových řad, získala nové složení i nové obaly

K dostání ve variantě pro psy (dog) a kočky (cat):

Nová Calibra HYPOALLERGENIC dog/cat

Krmivo s označením „HA“, uvedeném na balení, bylo připraveno podle hypoalergické receptury LOW GRAIN. Skýtá výživnou porci jehněčího nebo kuřecího masa v kombinaci s rýží. Krmivo neobsahuje dráždivé suroviny, jakými jsou pšenice, kukuřice či sója a je určeno pro všechny váhové kategorie psů a koček. Dělení podle věku (od štěněte či 2 měsíčního kotěte až po seniora) pokrývá specifické nároky strávníků ve všech obdobích jejich života.

Nová Calibra EXPERT NUTRITION dog/cat

Balení krmiva poznáte snadno, nese označení „EN“. Při přípravě jeho obsahu hrála opět prim receptura LOW GRAIN. Hypoalergické složení bez potenciálně dráždivé pšenice, kukuřice či sóji v kombinaci kuřecího masa s rýží či lososa s brambory je speciálně určeno pro psy a kočky s citlivým zažíváním. Je ideální pro mazlíky s problémovou kůží a poškozenou či lámavou srstí.

Nová Calibra GRAIN FREE dog/cat

Tato řada krmiva, s označením „GF“ na obalu, je zcela bez obilovin (neobsahuje ani rýži, která se vyskytuje v předešlých dvou řadách). Vybírat je možné ze 2 kombinací: kachní maso s brambory pro citlivé zažívání nebo losos a brambory pro strávníky jak s citlivým zažíváním, tak se sklony k alergiím nebo s problémovou kůží či srstí.

Calibra pro mlsné jazýčky

Aby byla strava vyvážená a kompletní, v obsahu balení naleznete kromě masa (resp. masové moučky), brambor či rýže také extrakt z juty napomáhající ke snižování plynatosti ve střevech, beta-glukany pro stimulaci a posílení imunitního systému, prebiotika pro zdravé zažívání, vitaminy, minerály a další přísady v podobě mořských řas, bylinek či vybraných druhů ovoce. Vše na jedné misce, přímo k nakousnutí. I samotné recenze zákazníků jsou na nové řady Calibry velmi pozitivní.

 

0 Komentářů