Vodítka Lishinu mění budoucnost procházek se psem

Představte si rekreační aktivity i běžné denní činnosti, které provádíte se svým psem: procházky, zavazování tkaniček, výběry z bankomatu, běhání, nakupování ve stánku a další. To vše bez svírání vodítka v ruce. Cítíte volnost svých pohybů? Přesto vám pejsek neuteče. Inovativní handsfree vodítka Lishinu umožňují kontrolu a ovládání psa bez toho, abyste je držely.

Jak mít psa na vodítku a přesto jej nedržet?

Handsfree vodítka Lishinu jsou designována do podoby moderního náramku připomínajícího větší hodinky. Náramek připnete na zápěstí a chodíte, běháte nebo telefonujete, jako byste žádné vodítko ani neměli. Pes běží vedle vás, vodítko se odvíjí a navíjí, vaše ruce jsou volné. Přesto poskytuje maximální kontrolu. Revoluční vodítko má registrovaný vlastní technický patent a jeho inteligentní ovládání je skryto pod povrchem.

Tajemství handsfree vodítka Lishinu

Lishinu nedisponuje žádnými tlačítky, která by se zachytávala za oděv nebo rušila kompaktní design výrobku. Ovládání sestává z automatické brzdy, která pracuje jako bezpečnostní pásy v autě. Jakmile pes začne táhnout nebo sebou nečekaně škubne, samonavíjecí mechanismus se zablokuje a znemožní zvířeti odběhnout. Přitom vydá specifické kliknutí, které současně vychovává psa k poslušnosti. U některých psů stačí 4-5 zopakování, aby pes pochopil, že má přestat táhnout. Jakmile napětí na lanu povolí, vodítko se opět začne odvíjet a navíjet. Brzdu můžete aktivovat také vy mávnutím ruky směrem od psa.

Lishinu můžete nosit i jako klasické vodítko

Pro zachování maximální bezpečnosti obsahuje handsfree vodítko Lishinu také krátké vodítko, tzv. poutko na ruku, které využijete třeba při přecházení přes přechod nebo v situacích, ve kterých zkrátka víte, že je potřeba držet psa blízko. Vodítka jsou určena k nošení na zápěstí, ale jednoduše je umístíte také do dlaně (pozice klasického vodítka). Vlastně je ani na ruce mít nemusíte, protože Lishinu můžete připnout prakticky kamkoli – třeba k zábradlí nebo lavičce – a nerušeně sportovat nebo se bavit s přáteli či rodinou.

Lishinu je tu pro všechny, kteří chtějí mít své ruce volné, bez rozdílu pohlaví a věku. Díky barevným výměnným krytům je snadno sladíte s oděvem i doplňky. Vzhledem ke svým vlastnostem jsou inovativní handsfree vodítka Lishinu skvělým dárkem pro každou generaci.

Pro jaké mazlíčky jsou inteligentní handsfree vodítka Lishinu určena?

Lishinu je konstruován pro psy do hmotnosti 30 kg. Nasadit jej však můžete i své kočce.
  • Pro kočky a menší psy do 8 kg je vhodná varianta výrobku Lishinu Light Lock.
  • Středně velkým psům je určen Lishinu Original.
  • Pro větší a silné psy se sklony k tahání je tu Lishinu Bungee. Ten je oproti Originalu vybaven odpruženým lanem, které pohlcuje energii vzniklou náhlým uskočením a tažením psa.

   

Specifikace výrobku Lishinu

Po doručení je vodítko potřeba zkompletovat (nemusíte mít obavy, nejedná se o nic složitého). Handsfree vodítka Lishinu se vyrábí z pevných a odolných plastů osazených bezpečnostním mechanismem z kovových desek doplněných 3 metry dlouhým bezpečnostním lanem, které se používá u padáků. Zakoupit lze také příslušenství – prodloužení vodítka a rozdvojku pro venčení více psů.

 

Nejlepší dárek pro sportovce a všechny, které baví pohyb se psem

Pes spokojeně běží vedle vás a vaše ruce jsou volné. Vy se můžete maximálně soustředit na prováděné činnosti - ať jde o venčení spojené s tlačením kočárku nebo sportovní aktivity se psem po boku. Jednodušší už to asi být nemůže.
Máte otázky? Obraťte se na nás. Pokusíme se společně nalézt to nejvhodnější řešení právě pro vašeho pejska nebo kočku.

Handsfree vodítka Lishinu můžete zakoupit v kategorii vodítek Lishinu.
.

O vodítkách Lishinu si můžete přečíst také v článku: Inovativní handsfree vodítka Lishinu využijete nejen při běhu a turistice.
0 Komentářů