cdVet Citronelový odpuzovač hmyzu Insektweg Plus 100 ml

cdVet Citronelový odpuzovač hmyzu Insektweg Plus 100 ml
Výrobce:cdVet
Model:b:3378
Dostupnost:Na skladě
Cena: 418   Koupit

cdVet Insektweg plus je přírodní odpuzovač hmyzu z éterických olejů (především z citronely). Díky čistě přírodním účinným látkám zajišťuje tento přípravek spolehlivou obranu proti obtížným parazitům; působí na komáry, mušky i na ovády – bez jinak obvyklých nepříjemných pachů. Částečně odpuzuje i klíšťata, blechy a vši. Jednoduše nastříkejte na srst zvířete, případně na vlastní oblečení. cdVet Insektweg plus má univerzální využití – v přírodě, v autě, v bytě, apod. Neobsahuje žádné jedy ani jiné zdraví škodlivé chemické látky. Je zcela bezpečný pro hříbata, březí a kojící klisny, štěňata, koťata, stejně tak jako pro děti a dospělé.

Složení cdVet Insektweg plus:

Účinná látka: 10,00% p-Menthan-3,8 diol (z oleje eukalyptu citriodora), baua Reg Nr. 2028531 - registrační značka obsažené látky u „Bundesanstalt für Arbeitsschutz und Arbeitsmedizin“ (spolkový úřad pro pracovní ochranu a pracovní medicínu v SRN)

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ

Poznámka: ošetřovací přípravek cdVet Insektweg Plus neobsahuje žádné syntetické látky. Je smícháním zhotoven pouze z čistě přírodních komponentů. Proto nedráždí, nezatěžuje organismus, nezpůsobuje resistence a nemá žádné vedlejší účinky.

Aplikace a doporučené dávkování:

Před použitím protřepat.

Tence a rovnoměrně nastříkat srst zvířete.

Jen k zevnímu použití na neporušenou kůži.

Zabránit kontaktu s očima.

Skladovat mimo dosah dětí.