cdVet Levandulový odpuzovač klíšťat jemný 10ml

cdVet Levandulový odpuzovač klíšťat jemný 10ml
Výrobce:cdVet
Model:b:3242
Dostupnost:Na skladě
Cena: 534   Koupit

cdVet Abwehr Konzentrat mild (Obranný koncentrát jemný) je přírodní odpuzovač vnějších parazitů z čistých (100%) za studena lisovaných éterických olejů (Kakost luční, Levandule lékařská, Balmín košťatý), který pachovou záměnou chrání proti vnějším parazitům (klíšťata, blechy, vši, roztoči) a částečnou ochranu poskytuje také před nepříjemným bodavým a štípavým hmyzem (komáři, ovádi, mušky). Velmi účinný koncentrovaný levandulový odpuzovač parazitů aplikujeme jednou týdně po jedné kapce. Jemně jej vmasírujeme na čípek uprostřed ušní mušle levého a pravého ucha. Čistě přírodní odpuzovač vnějších parazitů „cdVet Abwehr Konzentrat mild“ je zcela bezpečný pro štěňata, březí a kojící feny, pro dospělé psy, stejně tak jako pro děti a dospělé (neobsahuje žádné jedy ani jiné zdraví škodlivé chemické látky). Balení: Skleněná lahvička s kapátkem. Obsah 10ml (180 kapek) vystačí psovi každé velikosti cca na jeden rok.

Aplikace odpuzovače parazitů cdVet

 

   

 

Po otevření skleničky si kápneme na ukazováček ruky jednu kapku odpuzovače.

Olejovou kapku odpuzovače parazitů krátce rozetřeme mezi ukazováčkem a palcem.

Ucho zvedneme, boltec přitiskneme k hlavě (případně odrolujeme) a obnažíme ušní mušli.

Olejíček vmasírujeme na čípek uprostřed ušní mušle.

Poznámka: U citlivých koček nebo psů, kteří si nenechají v klidu přípravek aplikovat do uší (nechtějí držet), můžeme přípravek vmasírovat po jedné kapce do pokožky na zádech mezi lopatky a ke kořeni ocasu. Nevýhodou je prodloužení doby náběhu plné účinnosti na cca 40 dní.

Upozornění: Levandulový odpuzovač parazitů nedáváme zvířeti do očí ani do nosu!

Je vhodný i pro mláďata, březí a kojící matky?
Ano tento levandulový odpuzovač parazitů z čistých za studena lisovaných éterických olejů můžeme bez obav používat i pro ochranu mláďat (stáří od 4 týdnů), pro březí a kojící matky.

Celoroční ochrana proti blechám
Pravidelnou preventivní aplikací tohoto levandulového odpuzovače ochráníme kočku nebo psa před napadením blechami, které našim čtyřnohým partnerům obzvláště při kontaktu s již napadenými zvířaty (ježek, toulavá zvířata apod.) hrozí prakticky celý rok.

    

Dosažení plné účinnosti odpuzovače parazitů cdVet
Pro dosažení plné účinnosti, zejména k obraně proti klíšťatům aplikujeme odpuzovač do uší jedenkrát denně po dobu 3 týdny (přenos do lymfatického systému). V dalším období pak aplikujeme odpuzovač parazitů do uší již jen jednou nebo dvakrát týdně (podle intenzity výskytu klíšťat).

Oslabení účinnosti
Při alergických projevech, kožních problémech, po očkování nebo při jinak oslabené imunitě (antibiotika), může být účinnost odpuzovače parazitů díky pachovým změnám (sekret na pokožce, hnisavá místa apod.) oslabena, protože změněný pach láká parazity! Koupáním se účinnosti nesnižuje.

Složení odpuzovače parazitů cdVet:
 Alkohol, zederach indický, kakost luční, levandule lékařská, balmín košťatý, badyán pravý.

Poznámka: Použity jsou čisté (100%) éterické oleje farmaceutické kvality lisované za studena, které pocházejí z kontrolovaných Bio-zdrojů kbA (kontrolirtes biologisches Anbau).

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: ošetřovací přípravek cdVet Abwehr Konzentrat mild neobsahuje žádné syntetické látky, plniva ani konzervanty. Je smícháním zhotoven pouze z čistě přírodních komponentů. Proto nedráždí, nezatěžuje organismus, nezpůsobuje resistence a nemá žádné vedlejší účinky.

Doporučujeme přečíst také náš článek: Jak správně vybrat antiparazitika pro psa.