cdVet Kloubní výživa z bylinných tinktur 100 ml

cdVet Kloubní výživa z bylinných tinktur 100 ml
Model:b:3349
Dostupnost:Na skladě
Cena: 592   Koupit
Kloubní výživa pro psy z bylinných tinktur (Lauf-Fit) je čistě přírodní tekutý doplněk výživy z bylinných tinktur jinanu dvoulaločného, měsíčku zahradního a ďáblova pařátu k výživové podpoře celého pohybového aparátu (svaly, vazy, šlachy, klouby, kosti). Lauf-Fit se jako doplněk výživy osvědčil při akutních bolestech (ztuhlosti v zádech, v kloubech, v oblasti páteře) a při potížích se vstáváním, s chůzí a nebo s během. Neocenitelným pomocníkem je Lauf-Fit při chronických nebo degenerativních potížích pohybového aparátu, při Arthritidě (zánětlivosti kloubů) a při nadměrné námaze (sport, dlouhé procházky apod.). Jako preventivní kůru podáváme Lauf-Fit dva až čtyřikrát ročně (podle kondice) a nebo před větším zatížením pohybového aparátu (dlouhý výlet, běh, sport). Balení: Skleněná tmavá lékárenské lahvička s kapátkem v hrdle a závitovým víčkem.
 

Složení cdVet Lauf-Fit:

cdVet Lauf-Fit je složen smícháním z bylinných tinktur těchto bylin: jinan dvoulaločný, měsíček zahradní, ďáblův pařát (kořen rostliny Harpago), vrba, kaštan koňský, prha arnika.


Přidané látky: ŽÁDNÉ

Poznámka: Doplněk výživy cdVet Lauf-Fit neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Smíchán je pouze z čistě přírodních komponentů. Proto nemá žádné vedlejší účinky, nezpůsobuje resistence a nehrozí nebezpečí z jeho nechtěného předávkování.

Krmné doporučení cdVet Lauf-Fit

Doplněk výživy cdVet Lauf-Fit zamícháme zvířeti do krmiva. U citlivých jedinců aplikujeme Lauf-Fit injekční stříkačkou přímo do pusy nebo vedle jazyka. Při dávkování nerozlišujeme velikost (hmotnost) zvířete, protože Lauf-Fit působí cíleně na tkáně pohybového ústrojí.


Dávkování při prevenci

Při mírných potížích nebo před větším zatížením pohybového aparátu (dlouhý výlet, běh, sport) podáváme Lauf-Fit jeden krát denně v množství 1 až 2 ml (30 až 60 kapek) po dobu cca 30 dní. Stejné dávkování používáme při prevenci.

Dávkování v akutních případech

Při větších nebo akutních potížích podáváme cdVet Lauf-Fit dvakrát krát denně. Celkem denně (součet obou dávek) podáváme 2 až 4 ml (60 až 120 kapek) po dobu 60 dní.

 

Dávkování při chronických potížích

Při při chronických nebo degenerativních potížích podáváme cdVet Lauf-Fit celoročně jeden krát denně v množství 1 ml (30 kapek). 
 

Podpora při kloubních nebo svalových potížích

 Jako vnější podporu pro rychlejší odeznění potíží doporučujeme Kloubní fluidum nebo Prokrvovací gel z oddělení Vnější ošetření kloubů.