Lososový olej pes Kronch 1000ml

Lososový olej pes Kronch 1000ml
Model:n:24261
Dostupnost:nedostupné
Cena: 840  
Lososový olej pro psy a kočky.

Lososový olej Kronch je doplňkové krmivo vhodné pro psy s problémy kůže a srsti - alergie, suchá kůže, vypadávání chlupů, svědění, matná srst. Denní užívání lososového oleje působí proti těmto problémům léčivě i preventivně. Posiluje imunitní systém. Je bohatý na Omega 3 EPA a DHA a Omega 6 kyseliny. Pro psy a kočky se suchou kůží, svěděním kůže, lysinami a matnou srstí.

KRONCH LOSOSOVÝ OLEJ, JE 100% ČISTÝ PŘÍRODNÍ PRODUKT A JE VELMI CHUTNÝ DOPLNĚK STRAVY ZÁROVĚŇ JE OJEDINĚLÝ VÝROBEK, KTERÝ JE BOHATÝ NA DŮLEŽITÉ NASYCENÉ A NENASYCENÉ MASTNÉ KYSELINY OBZVLÁŠTĚ KONCENTRACI OMEGA 3 EPA 8,9% a DHA 11,4% ve100g. A TAKÉ OMEGA 6. KRONCH je Čistý lososový - olej pochází z divokého lososa žijícího v chladných hlubokých vodách severního Atlantiku u pobřeží Islandu a Grónska. Má farmaceutické účinky a jasně červenou/oranžovou barvu i příjemnou chuť. Lososový olej je bohatý na Omega 3EPA (kyselinu eikosopentenovou) a DHA (kyselinu dokosahexanovou). Prochází molekulárním destilačním procesem, neobsahuje TĚŽKÉ KOVY, PCB, KETONY, atd Kronch lososový olej pro psy: využili jsme jedinečnosti přírodních zákonů.

Odedávna je známo, že národy s vysokou spotřebou ryb trpí výrazně méně revmatickými potížemi, problémy s pokožkou, alergiemi a poruchami imunitního systému než národy, které spotřebovávají mnoho masa. Pozitivní vlastnosti a vědecky doložené úspěchy výrobků z lososa lze uplatnit i na naše domácí zvířata. Ryby, zvláště losos, obsahují zvlášť vysoký podíl vzácných nenasycených mastných kyselin Omega 3EPA, DHA a Omega 6 , tak zvaných „zásadních mastných kyselin“.

Psi a kočky potřebují jak mastné kyseliny Omega 3 tak i kyseliny Omega 6. Zvířata často dostávají určitou část mastných kyselin Omega 6 (obsažených v sojovém, slunečnicovém a kukuřičném oleji) ve svém každodenním krmivu, avšak nikoli důležité mastné kyseliny Omega 3. Tyto kyseliny jsou obsaženy především v rybách obsahujících hodně tuku, jako je například losos.

Mastné kyseliny Omega 3 jsou rozhodující pro celkové pozitivní působení našich výrobků. Pozitivní zdravotní účinek kyselin Omega 3 je závislý na dvou mastných kyselinách, EPA a DHA. Tyto dvě mastné kyseliny jsou obsaženy výhradně v mořských rybách , jako je losos a v žádných jiných přírodních produktech je v tak hojné koncentraci nenajdete!

Více informací o lososovém oleji v článkuK čemu je dobrý lososový olej?