Schindeleho minerály 400g dóza

Schindeleho minerály 400g dóza
Výrobce:Schindele's Mineralien
Model:sch400g
Dostupnost:Na skladě
Cena: 648   Koupit

Schindeleho minerály (prášek) - nové balení - elegantní plechová dóza s dávkovací lžící.

Kamenná moučka bohatá na minerály a stopové prvky vhodné pro lidi nebo i jejich psí mazlíčky.

Potřebnost těchto látek pro zachování zdraví byla vědou vícekrát dokázána.
 

Schindeleho minerály jsou zdravotně nezávadné.

Kamenná moučka bohatá na minerály a stopové prvky. Potřebnost těchto látek pro zachování zdraví byla vědou vícekrát dokázána. Je jasné, že všechny látky i ty nejdůležitější a nejzdravější užívané v přemíře škodí. Proto byla položena otázka možného předávkování některými minerály při užívání Schindeleho minerálů. V jedné studii provedené v únoru 1994 bylo dokázáno, že složení a množství látek, obsažené v 6 g Schindeleho minerálů (odpovídá jedné čajové lžičce) při denním užívání , je zdravotně nezávadné. V této studii bylo prozkoumáno, které látky a v jakém množství se rozpustí v žaludečních kyselinách a tak mohou být tělem přijmuty. Protože ne celé množství látek, které Schindeleho minerály obsahují může být tělem přijmuto, pouze ta část které se v žaludku rozpustí.

Analýza dokázala, že například jen 3,5 % hliníku je rozpustná a zbytek je vázán, z tohoto důvodu je při denní spotřebě 6 g mletých minerálů pozřeno hliníku jen nepatrné množství 6,48 mg , což odpovídá ca. 10% ADI-hodnoty (acceptable daily intake - přijatelná denní dávka). Hodnota ADI je světovou zdravotnickou oraganizací vědecky stanovené množství substance, která je při celoživotní denní spotřebě považována jako zdravotně akceptovatelná. Vzhledem k tomu je napříkald obsah hliníku v Schindeleho minerálech zdravotně nezávadný. Na druhé straně je dodáván vysoký podíl železa (ca. 12 mg za denb). Toto množství odpovídá 85% denní potřeby železa. Proto je třeba se zříci současného užívání preparátů obsahujících železo zároveň se Schindeleho minerály. Studie dále ukázala, že všechny ostatní látky obsažené v Schindeleho minerálech leží velice daleko pod ADI hodnotami. Tímto mohou být užívány Schindeleho minerály, v doporučené denní dávce také dlouhodobě, bez jakýhkoliv obav z předávkování minerály, stopovými prvky nebo těžkými kovy. Minerály pomáhájí při nemocech.

Schindeleho minerály štěpí soli kyseliny močové, která se zhromažďuje v kloubech, během pár týdnů je uživatel bez bolesti a může se pohybovat. Schindeleho minerály při léčbě cukrovky. Cukrovka je metabolické onemocnění charakterizované zvýšenou hladinou cukru v krvi (hyperglykémií) Cukrovka zkracuje život průměrně o 8 - 10 let, v odborné literatuře bývá označován jako „tichý zabíječ“. Schindeleho minerály snižují hladinu cukru v krvi, po pár týdnech užívání se hodnoty cukru v krvi normalizují. Schindeleho minerály při léčbě tlaku Hypertenze - vysoký krevní tlak je nebezpečný a je vždy nutno jej léčit. Opakem je hypotenze (snížení krevního tlaku). Schindeleho minerály pomáhají srovnávat krevní tlak. Díky nim se nejen sníží vysoký krevní tlak, ale také normalizuje nízký tlak. Zároveň zmizí hučení v uších a nepříjemné návaly. Schindeleho minerály při léčbě osteoporózy Osteoporóza, řídnutí kostí, je metabolické onemocnění, při kterém kostní tkáň řídne, je stále křehčí a náchylnější ke zlomeninám Osteoporóza je charakterizována ztrátou kostních minerálů Doplněním Schindeleho minerálů se pacientům s osteoporózou výrazně uleví, zbaví se bolestí a jejich kosti zesílí.

Schindeleho minerály při léčbě artrózy

Artróza (osteoartrosa) je bolestivé onemocnění kloubů, které velmi často postihuje lidi zhruba od 50-ti let věku.Nejčastěji postihuje lidi s nadváhou nad 50 let. Přísunem křemíku, který je bohatě obsažen v Schindeleho minerálech, se pacientům s artrózou výrazně omezí bolest a zlepší stav. Schindeleho minerály a padání vlasů Přestože je padání vlasů přirozenou součástí lidského života (projevuje se jím pravidelná výměna buněk) je ho možné ovlivnit. Přísunem Schindeleho minerálů lze padání vlasů zmírnit, nebo zcela potlačit. Vlasy budou po několikatýdenním užívání Schindeleho minerálů pevnější, nebudou se třepit a budou zdravé a to nejen na pohled. Schindeleho minerály detoxikují organismus.

Již po pár dnech dochází k úpravě zažívání, dostavuje se pravidelná stolice, čistí se střeva a ledviny. Játra vylučují toxické látky z těla, člověk může mít i zvýšené jaterní testy. Za 2-3 měsíce by měla být znát velká změna k lepšímu. Projeví se to v lepší výkonnosti, soustředěnosti, zlepšuje se stav pleti. Může se zmírnit nebo zcela vytratit průběh různých alergií a ekzémů (je možné rovněž přikládat obklady). Návod k použití Schindeleho Minerály pro zvířata Pes max 1g/15 kg tělesné hmotnosti /den – nasypat přes dužnaté krmivo, nebo přimíchat do krmiva- dostatečně přistavit vodu Psi v růstu – poloviční dávku. Kočky špetku nasypat přes dužnaté krmivo, dostatečně přistavit vodu. Kůň 10g/70-100 kg tělesné hmotnosti /den – ve vodě zamíchat, nebo přidat volně do koryta na krmení. (dávka 10 g odpovídá 1 vrchovaté polévkové lžíci na koně/den)

U koní zamíhejte s vodou nebo přimíchat do krmiva s melasou- člověk musí zkusit, co koně chtějí. Poštovní holubi obzvlášť během sezení na vejcích, líhnutí a pelichání potřebují vaši poštovní holubi mnoho minerálů. Další tipy 'Schindeleho minerály' dejte do misky – suché nebo zamíchané s vodou dejte do truhlíku – zamezte promíchání s jogurtem nebo oleji obsahujícími vitamín E, protože by mohly přijetí minerálů omezit. Potravinové doplňky nenahrazují v žádném případě veterinární prohlídky popř. ošetření! V případě otázek zdraví, se prosím, obraťte na veterinárního lékaře, dle Vaší volby. Podle zkušenosti jedné naší zákaznice (Ina Spengemann, která se zabývá léčením koní), stačí pro koně v normálním případě denní dávka jako pro dospělého člověka, protože koně reagují o hodně citlivěji, jak se člověk domnívá.

Schindeleho minerály pomáhají při nedostatku minerálů 

Posilují klouby (např. po zlomení). Jedna rakouská veterinářka dala minerály svému koni, který měl problémy s klouby – 3-4 x denně 1 polévkovou lžíci a koni se nyní daří dobře. Také u králíků, zajíců jsou Schindeleho minerálu dobře použitelné. Dále nám volal zákazník, že minerály pomohli jeho nemocnému hadovi. Podával mu je smíchané s vodou injekční stříkačkou (bez jehly), had se uzdravil, svlékl kůži a je opět parádně čilý.

Doporučuje se nepřekračovat denní dávku - pro dospělého 1 odměrka (přibalena) popř. 8 - 9 kapslí. Potravinové doplňky nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neužívejte zároveň s léky nebo homeopatickými přípravky – časový odstup minimálně 3 - 4 hodiny. Neužívejte společně s černým/zeleným čajem, kávou nebo mlékem, tyto nápoje mohou blokovat příjem železa. Odstup 1 - 2 hodiny! Neužívejte společně s vitamínovými přípravky E nebo s oleji silně obsahujícími vitamin E. Odstup 1 - 2 hodiny.

Mnoho pijte – stolice se může černě zabarvit, protože produkty látkové výměny a nezužitkovatelné minerály, jako např, železo, mohou být vyloučeny. Přechodně může dojít ke zhoršení stavu (např.: klouby začnou více bolet) nepřestávejte však minerály brát, po pár dnech se stav výrazně zlepší. 8 - 9 kapslí s vodou spolknout nebo dát 1 odměrku do sklenice vody zamíchat a vypít. Pleťová maska.

Pro mastnou pleť: 1 polévkovou lžíci Schindeleho minerálů a 1 polévkovou lžíci vody dejte do misky, dobře promíchejte, až vznikne směs, kterou snadno rozetřete – naneste a nechte minimálně 20 minut působit – protože se voda velmi rychle odpaří, průběžně přikládejte navlhčené dlaně na masku. Pro suchou pleť: 1 polévkovou lžíci Schindeleho minerálů a 1 polévkovou lžíci vody a oleje (např. jojobový, olivový, třezalkový) dejte do misky, dobře promíchejte, až vznikne směs, kterou snadno rozetřete – naneste a nechte minimálně 20 minut působit, až se začne maska rozpadat pomocí navlhčených dlaní ji uhlaďte.

Schindeleho Minerály pro zvířata

Pes

Max 1g/15 kg tělesné hmotnosti /den – nasypat přes dužnaté krmivo, nebo přimíchat do krmiva- dostatečně přistavit vodu
Psi v růstu – poloviční dávku.

Kočky

Špetku nasypat přes dužnaté krmivo, dostatečně přistavit vodu.

Kůň

10g/70-100 kg tělesné hmotnosti /den – ve vodě zamíchat, nebo přidat volně do koryta na krmení.
(dávka 10 g odpovídá 1 vrchovaté polévkové lžíci na koně/den)
U koní zamíhejte s vodou nebo přimíchat do krmiva s melasou- člověk musí zkusit, co koně chtějí.

Poštovní holubi

obzvlášť během sezení na vejcích, líhnutí a pelichání potřebují Vaši poštovní holubi mnoho minerálů.

Další tipy

'Schindeleho minerály' dejte do misky – suché nebo zamíchané s vodou dejte do truhlíku – zamezte promíchání s jogurtem nebo oleji obsahujícími vitamín E, protože by mohly přijetí minerálů omezit.

Potravinové doplňky nenahrazují v žádném případě veterinární prohlídky popř. ošetření! V případě otázek zdraví, se prosím, obraťte na veterinárního lékaře, dle Vaší volby.


Podle zkušenosti jedné naší zákaznice (Ina Spengemann, která se zabývá léčením koní), stačí pro koně v normálním případě denní dávka jako pro dospělého člověka, protože koně reagují o hodně citlivěji, jak se člověk domnívá. Schindeleho minerály pomáhají při nedostatku minerálů, posilují klouby (např. po zlomení).

Jedna rakouská veterinářka dala minerály svému koni, který měl problémy s klouby – 3-4 x denně 1 polévkovou lžíci a koni se nyní daří dobře.
Také u králíků, zajíců jsou Schindeleho minerálu dobře použitelné.

Dále nám volal zákazník, že minerály pomohli jeho nemocnému hadovi. Podával mu je smíchané s vodou injekční stříkačkou (bez jehly), had se uzdravil, svlékl kůži a je opět parádně čilý.

Schindeleho minerální koupel

Pro celkovou koupel potřebujete 1- 2 hrsti Schindeleho minerálů. Během koupele vodu řádně promíchejte, taky aby se minerály usazené na dně vany dostaly do koupele. Při vanové koupeli nezapomeňte na olejovou lázeň, protože minerály mohou pokožku vysušit, u suché pleti se proto doporučuje olejová lázeň. Po koupeli se osprchujte a pokud je to možné „schněte na vzduchu“ nebo se zabalte do velké (staré a tmavé) osušky. Poté pokožku ošetřete tak jak jste zvyklí. Pokud máte doma novou vanu, je třeba použít protiskluzovou podložku, Schindeleho minerály jsou sice velice jemně mleté, ale mohou při tření fungovat jako smirkový papír. Ocenění Schindeleho Minerály by se určitě měly stát pravidelnou součástí vašeho jídelníčku, což bylo potvrzeno i následujícími vyznamenáními Stříbrná medaile iena´86 Internartionale Ausstellung 'Ideen-Erfindungen-Neuheiten' v Norimberku Zlatá medaile Futura ´86 ve Štrasburku Zlatá medaile Spolku rakouských vlastníků patentů a vynálezců ve Vídni v roce 1986 Naše tipy Hodně pijte! Tělo se čistí, je posílená činnost ledvin a jater, normální je černá stolice. U někoho může po prvních dávkách minerálů nastat přechodné zhoršení stavu. Je možné též začít s menším množstvím, než doporučeným a postupně si přidávat. Pro lepší vyhodnocení účinků je velmi průkazné nechat si udělat krevní obraz před a 1-2 měsíce po užívání minerálů. Popřípadě i jaterní testy (odstup alespoň 3 měsíce). Máte před sebou plánovanou oslavu? Zkuste si vzít dávku minerálů. Lépe prožijete následující den. Játra lépe a dříve odbourají alkohol.