Dvě nové receptury od Taste of the Wild ze zvěřiny

Ať se k vám tulí oddaný mazlík, za dveřmi hlídá strážní pes nebo vás vítá kopa štěňat, jedno je jisté – ve všech dřímá duch lovce. Uspokojení geneticky zakódovaných pudů pradávné šelmy jsou cílem amerického krmiva Taste of the Wild. Jeho už tak rozmanitá nabídka se nedávno rozrostla o 2 nové receptury – jak jinak než nadupané zvěřinou a jehněčím.

Zdravá divočina na psí misce

Pod značkou Taste of the Wild dlouhodobě přicházejí na trh krmiva s obsahem bizoního a srnčího masa, masa z kance, jehněte, kachny, křepelky, uzené krůty či aljašského lososa, dochucená např. lesním ovocem, rajčaty nebo batáty. Užité suroviny jsou zdrojem dobře stravitelných bílkovin, potřebných pro všestranně zdravý vývoj zvířete. Neobsahují vedlejší produkty rostlinného ani živočišného původu a nepodléhají zhoršené kvalitě zpracování (oproti některým jiným značkám). Receptury Taste of the Wild se každoročně umisťují na předních příčkách seznamů krmiv sestavovaných renomovanými kynologickými časopisy.

Rodina krmiv s vůní divočiny se nově rozrostla o:

Nová receptura Taste of the Wild Appalachian Valley

Krmivo je určené pro malá a střední plemena. Ta si díky němu mohou užívat chuti ulovené kořisti ze zalesněného apalačského údolí. Základem receptury je zvěřinové a jehněčí maso doplněné rybou, masem z kachny a ultrazdravou cizrnou. S tou se běžně setkáváme i v naší kuchyni – používá se při nejrůznějších dietách. Krmivo je bohatým zdrojem bílkovin, minerálních látek a vitaminů. Jemně naporcovaný obsah balení je ideální pro menší chrup čtyřnohých strávníků.

Nová receptura Taste of the Wild Pine Forest

Její bezlepkové složení je vhodné pro psy s citlivým zažíváním či s potravní alergií. Zdrojem proteinů je v tomto případě zejména dobře stravitelná zvěřina v kombinaci s jehněčím. Stejně jako v předešlé receptuře, ani zde nechybí ryba, dietní cizrna, ovoce a zelenina. Krmivo neobsahuje obiloviny, žádná barviva ani umělá dochucovadla. Z toho pohledu je tedy hypoalergenní (pozn.: dráždění psího zažívání může výjimečně vyvolat i složka potravy běžně považovaná za nedráždivou).
 

Palec nahoru od skupiny nezávislých recenzentů

Krmivo Taste of the Wild není jen značka tažená reklamou. Vybrané receptury se každoročně objevují v seznamu TOP DRY FOODS publikovaném prestižním kynologickým časopisem Whole Dog Journal, který sestavuje žebříček nejlepších suchých krmiv pro psy. Nejvyšší hodnocení získaly též v nezávislém testu suchých krmiv Dog Food Analysis, zaměřeném na výživu psů. Taktéž splňují minimální nutriční standardy pro krmiva vyráběná v USA a Kanadě, udávaná organizací AAFCO (The Association of American Feed Control Officials).

Tudíž - pokud váš pes zatouží po štvané kořisti, nemusí už vystrčit čenich ze dveří. Vůně divočiny ho nasměruje k misce, jejíž obsah mu poskytne vše, co pro zdravý vývoj potřebuje. A co víc, vám ušetří jednu loveckou výpravu.

Zajímá vás více informací o americkém krmivu Taste of the Wild? Mrkněte na 10 důvodů proč doporučujeme americká krmiva Taste of the Wild.  

0 Komentářů