cdVet Regenerátor Dog Fit 100ml

Kód: 33313
Akce Výprodej
Značka: cdVet
258 Kč –19 %
regenerator dog fit cdvet default
258 Kč –19 % 207 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2024

Probiotika (dobré bakterie) z fermentů a bylin >> Regenerace organismu, lepší trávení, posílení imunity

Detailní informace

Detailní popis produktu

BioAktivní doplněk stravy z kvašeného (fermentovaného) ovocného octu a obilí, bezové šťávy a bylin obsahuje dobré bakterie (probiotika) pro lepší kondici střev (dobré trávení). Dog Fit regeneruje detoxikační orgány (játra, ledviny), trávicí ústrojí (sanace, výživa) a odstraňuje nános ve střevě, který je živnou půdou pro špatné bakterie, plísně, červy a jiné parazity. Kromě regenerace doplňuje vitamíny, enzymy a širokou škálu minerálních látek. Regenerace organismu je přínosná prevence a pomoc při zdravotních problémech. Výrobce >> cdvet.de.

 

  • Probiotika (dobré bakterie) z ovocného octu, šťáv, fermentů, bylin.
  • Probiotické bakterie + odebírá živnou půdu parazitům.
  • Zdravější střevní flóra >> lepší příjem živin >> posílení imunity.
  • Regenerace detoxikačních orgánů, zejména jater a ledvin
  • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.

Regenerátor Dog Fit >> Přírodní doplněk výživy 

         
1.   Přírodní složení >> Kvalita pro zdraví   Doplněk stravy Regenerátor Dog Fit pro psy značky cdVet. Baron.cz
2.   Zatěžující umělé vitamíny >> ŽÁDNÉ  
3.   BioAktivita >> Vitalita & Kondice  
4.   Dávkování >> Prevence & Nemoc  
5.   Způsoby podávání >> Krmivo & Voda  
6.   Potravinářská kvalita & Splňuje kritéria  
7.   Optimální poměr Kvalita & Cena  
8.   Vhodný i PRO Lidi? >> Připravuje se  
9.   Výrobce & Distributor & Poradenství  
10.   Autor stránky & Důvěra & Vztah  

 1. Přírodní složení >> Kvalita pro zdraví

Regenerátor Dog Fit obsahuje tyto ČISTĚ  PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality >> Fermentovaný (spontánně kvašený) Ovocný ocet / Černý bez / Červená řepa / Dextróza / Fermentované tekuté obilí / Kopřiva / Jitrocel / Acerola / Kyselina mléčná. Tinktury: Ginkgo, Artyčok. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel výrobní společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat). Video o výrobci.
 

100% přírodní doplněk stravy Regenerátor Dog Fit pro psy z přírodní lékárny Baron.cz má hodnotné složení zaměřené na zdraví.

 100% Kvalita z přírodní lékárny & Hodnotné složení zaměřené na zdraví.
 

Analytické složky: protein 0,3 % / vláknina 0,5 % / popel 0,4 % / tuk 0,2 % / vlhkost 93 %. Díky zpracování hodnotných přírodních surovin za studena jsou Minerální látky organické kvality. Proto doplněk stravy Regenerátor Dog Fit disponuje vysokou Životní Energií (BioAktivita), která minerálům a živinám umožňuje prostup skrze buněčnou membránu, a tím zajišťuje MAXIMÁLNÍ  VYUŽITELNOST pro výživu buněk.
 2. Zatěžující umělé vitamíny >> ŽÁDNÉ

Doplněk stravy „Regenerátor Dog Fit" je přírodním složením zaměřen na zdraví >> PROTO neobsahuje ŽÁDNÉ  UMĚLÉ  VITAMÍNY, žádné syntetické látky, ani konzervanty. Tyto zatěžující chemické látky poznáme u jiných doplňků podle měrných jednotek, v kterých jsou udávány (mg, IE/kg, IU, µg, B1, mg/kg a jiné). Více informací nabízí článek Rozdíl mezi vitamíny.
 

Přírodní doplněk stravy Regenerátor Dog Fit pro psy neobsahuje žádné umělé vitamíny, syntetické minerály a chemii. Baron.cz

 ŽÁDNÉ umělé vitamíny / ŽÁDNÉ syntetické minerály / ŽÁDNÁ chemie.
 3. BioAktivita >> Vitalita & Kondice

Šetrné sušení surovin při nízké teplotě do 42 °C plus ABSENCE  UMĚLÝCH  VITAMÍNŮ vede k zachování vysoké Životní Energie (BioAktivita). Proto Regenerátor Dog Fit disponuje Maximem Živin a Vitálních látek (Vitamíny, Minerály, Enzymy). Vysoká míra BioAktivity přináší NÁRŮST  ŽIVOTNÍ  ENERGIE, která posiluje Imunitu, zvyšuje Vitalitu a Kondici organismu.
 

Šetrné zpracování doplňku stravy Regenerátor Dog Fit pro psy je BEZ chemie a zachovává BioAktivitu pro více Energie a lepší Kondici. Baron.cz

Šetrné zpracování BEZ chemie zachovává BioAktivitu pro více Energie a lepší Kondici.
 4. Denní dávkování
 

Pes Denní dávka
Malý pes do 10 kg 3 až 7 ml
Střední pes 10 až 30 kg 7 až 20 ml
Velký pes nad 30 kg 20 až 40 ml


Pro aktivaci životní energie lahev před použitím nejméně čtyřikrát protřepeme.
 

Délka podávání

Pro optimální výživové zaopatření, psů, kteří jsou krmeni horkem degradovaným krmivem (granule, konzervy) podáváme „Dog Fit“ každý den, nebo nejméně 1 až 2 krát týdně. V rámci regenerační kůry ho podáváme denně po dobu 1 až 2 měsíce.


Chráníme před teplem

„Dog Fit“ je bioaktivní produkt (živý doplněk stravy s enzymy a vitamíny). Proto ho chráníme před teplem a mrazem. Skladujeme při teplotě do 20 °C. Po otevření uchováváme v lednici a spotřebujeme do 6 týdnů.
 5. Způsoby podávání >> Do krmiva & Do vody

Doplněk výživy Dog Fit podáváme jako nápoj naředěný vodou v misce na pití, nebo ho nalijeme psovi na krmivo a promícháme. Ve většině případů je dobře přijímán, pokud máme doma odmítavého jedince můžeme doplněk vmíchat do mletého masa >> syrového nebo mírně povařeného (lépe voní), nebo jej injekční stříkačkou aplikujeme vedle jazyka.
 6. Potravinářská kvalita & Splňuje kritéria

Suroviny potravinářské kvality pro Regenerátor Dog Fit podléhají pravidelné kontrole úřadu pro ochranu spotřebitele a bezpečnost potravin, krmiv a doplňků výživy Laves Niedersachsen. Vedle vyloučení GMO (genetická manipulace) je kontrolováno zatížení pesticidy, těžkými kovy a plísněmi. Doplněk tak splňuje kritéria potravinářské kvality pro zdravou výživu.
 

Kvalitu a zdravotní nezávadnost doplňku stravy Regenerátor Dog Fit pro psy kontroluje certifikační úřad Laves. Baron.cz

Potravinářskou kvalitu a zdravotní nezávadnost kontroluje úřad Laves.de.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost cdVet Natürliche Tiergesundheit (Přirozené zdraví zvířat) je od roku 1999 uznávaný Partner na trhu 100% přírodních krmiv, doplňků výživy a produktů pro péči o zvířata.