O NÁS

Můj Mazlík je tu pro vás od roku 2013. Jsme rodinná firma, která existuje díky naší celoživotní lásce ke zvířecím mazlíčkům.  Naši chlupatí kamarádi jsou právoplatnými členy rodiny a stejně tak bereme i vás, jako naši rodinu. Zdraví a spokojenost vašich mazlíčků je pro nás na prvním místě. Stále zdokonalujeme naše letité zkušenosti, abychom vám je mohli předávat.

Věříme, že kvalitní krmivo je naprostý základ pro spokojený život všech mazlíčků a každý z nich si zaslouží tu nejlepší péči. Proto u nás najdete jen kvalitní produkty především českých a vybraných zahraničních značek. Co u nás nenajdete určitě to jsou značky, které více lákají cenou než kvalitou. Ty u nás mají přísný zákaz vstupu. Doporučíme vám jen to, co bychom sami dali našim mazlíkům. A nezapomínáme ani na hračky, protože kdo si hraje nezlobí. Vybavíme vás na procházky i cestování a po náročném dny váš mazlík jistě ocení měkoučký pelíšek.

Vaše důvěra a spokojenost je pro nás velmi důležitá, ale i nám se občas něco nepodaří. Budeme rádi, když nám o tom řeknete, abychom mohli chybu napravit.

Péče o vaše mazlíčky nám dělá radost a věnujeme maximální úsilí tomu, abyste si mohli vaše společné chvíle užívat naplno.

 

foto_orez2