FURminator hrablo M Short Hair pro psy 1ks

Kód: 101509
Značka: FURminator
959 Kč
skladem do 24 hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyčesávací hrablo FURminator pro krátkosrsté psy středních plemen.

Vyčesávací hrana z nerezové oceli proniká hluboko do srsti zvířete, kde šetrně a lehce odstraňuje uvolněné chlupy z podsady, aniž by poranila kůži nebo poškodila srst. Zakřivená hrana kopíruje přirozený tvar a stavbu těla zvířete, čímž se vyčesávání stává příjemnějším. Pomocí tlačítka v horní části hrabla vyčesanou srst snadno uvolníte a vyčesávání je díky tomu snazší než kdy předtím (a zároveň pro psa příjemnější). Díky ergonomické rukojeti je vyčesávání pohodlné a snadné i co se týče použítí chovatelem. Ochranné okraje kloužou hladce po kůži a brání tomu, aby se hrana zabodávala do kůže. Ochranná hrana hrabla chrání ozubení při skladování.

  • Vyčesávací hrana z nerezové oceli proniká hluboko do srsti zvířete, kde šetrně a lehce odstraňuje uvolněné chlupy z podsady, aniž by poranila kůži nebo poškodila srst
  • Ochranný kryt po kůži hladce klouže a brání tomu, aby se okraje vyčesávací hrany zabodávaly do kůže
  • Zakřivená hrana kopíruje přirozený tvar a stavbu těla zvířete, čímž se vyčesávání stává příjemnějším
  • Tlačítko FURejector® vyčesanou srst snadno uvolní a vyčesávání je díky tomu snazší než kdy předtím
  • Ochranná hrana chrání zuby, když se hrablo nepoužívá

Návod k použití:

Výrobek FURminator používejte až po přečtení pokynů k použití. Hrablo lze používat v podstatě kdykoliv (ideálně 1x - 2x týdně po dobu zhruba 15 min; v období línání častěji). Je doporučeno používat po umytí a vysušení. Hrablem projíždějte po srsti ve směru růstu chlupů. Nakloňte nerezové zuby směrem k srsti. Začněte od hlavy. Velmi opatrně vyčesávejte srst v oblasti kolem žaludku, nohou, genitálií a řitního otvoru. Zbytečně nekartáčujte pod velkým tlakem. Kartáčujte spíše krátkými jemnými tahy od kořínků po konečky. Nepoužívejte pokud má zvíře zarudlou nebo jinak podrážděnou pokožku. Chlupy z hrabla odstraníte stisknutím tlačítka FURejector. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kartáče, hřebeny, nůžky
Hmotnost: 0.226 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

FURMINATOR® SYSTÉM PÉČE O SRST

Díky FURminator® systému péče o srst můžete pečovat o srst svého mazlíčka v pohodlí vašeho domova s větší jistotou: péče o srst, vyčesávání, koupání a sběr chlupů.