Klec FURAT fretka 78x48x70cm FP

Kód: 95550
Značka: Ferplast
4 289 Kč
skladem do 24 hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Furat je klec pro fretky s lakovanou konstrukcí z drátěného pletiva a základnou, rámem a sloupky z plastu. Pro zajištění bezpečnosti vašeho mazlíčka jsou na střeše dvě plastové uzamykací spony, které udržují horní dvířka pevně zavřená. Klec pro fretky Furat má plně odnímatelnou základnu pro snadné čištění. Součástí příslušenství: hranatý záchod pro fretku, kovová miska na jídlo, plastová police se žebříkem a pěkná houpací síť pro odpočinek a hru.
  • Široký životní prostor
  • Robustní střešní háky pro bezpečí zvířete
  • Kompletní s příslušenstvím pro fretky a krysy
  • Odnímatelná základna pro snadné čištění

 

Rozměry: 78 x 48 x 70 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Klec pro morče
Hmotnost: 7.775 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Ferplast byla založena v roce 1966 a začínala s výrobou klecí pro malé ptactvo. Postupně docházelo k rozšíření výroby o další produkty, takže dnes se výrobky firmy Ferplast označují přívlastkem „New Pet Generation“. Po 40 letech vývoje, lze bezesporu říci, že výrobky Ferplast dělají život našich mazlíčků mnohem komfortnější, klece dosahují nejvyšších standardů v použitých materiálech, stejně tak bohatostí výbavy, a především atraktivním designem.

Firma Ferplast každoročně přichází na trh s novinkami a inovacemi stávajících produktů a patří mezi světovou špičku v oblasti výroby chovatelských potřeb.