Klec FURET XL fretka 80x75x86,5 FP

Kód: 32480
Značka: Ferplast
7 379 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Furet Extra Large je klec pro fretky s lakovanou konstrukcí z drátěného pletiva a podstavcem, rámem a sloupky po stranách z plastu. Na střeše a vpředu jsou velké otevírací dveře, které umožňují přístup pro drobné čištění. Součástí příslušenství: hranatý záchod pro fretky, plastové krmítko, láhev na pití, plastové police s žebříkem, pěkná houpací síť pro fretky s kovovým řetízkem pro připevnění ke kleci. K dispozici jsou také plastové trubky, se kterými si může váš malý kamarád hrát uvnitř stanoviště. Mohou to být , které lze zavěsit a použít k propojení různých úrovní uvnitř klece. Furat Extra Large lze vyčistit během okamžiku, díky plně odnímatelné základně.

  • Široký obývací pokoj
  • Odnímatelná základna pro snadné čištění
  • Kompletní se speciálním příslušenstvím pro fretky
  • Ušetřete místo balení

 

Rozměr: 80 x 75 x 86,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Klec pro morče
Hmotnost: 13.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Ferplast byla založena v roce 1966 a začínala s výrobou klecí pro malé ptactvo. Postupně docházelo k rozšíření výroby o další produkty, takže dnes se výrobky firmy Ferplast označují přívlastkem „New Pet Generation“. Po 40 letech vývoje, lze bezesporu říci, že výrobky Ferplast dělají život našich mazlíčků mnohem komfortnější, klece dosahují nejvyšších standardů v použitých materiálech, stejně tak bohatostí výbavy, a především atraktivním designem.

Firma Ferplast každoročně přichází na trh s novinkami a inovacemi stávajících produktů a patří mezi světovou špičku v oblasti výroby chovatelských potřeb.