Míčky Medley 3 Medium sada 6,5 cm

Kód: CH-47089
Značka: Chuckit!
499 Kč
skladem do 48 hodin
Balení 3 aportovacích míčků Chuckit! Klasický Fetch Ball, Ultra Ball a nový Rugged Ball. Ideální pro aportování na souši i ve vodě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chuckit! Fetch Medley Gen 3 – to 3 jsou prémiové míčky Chuckit! V balení najdete klasický Fetch Ball, Ultra Ball a nový Rugged Ball. Ultra Ball je u Chuckit! jasná jednička! Míček je navržený tak, aby byl dokonale pružný a zároveň odolný při hře na zemi i ve vodě.  Fetch Ball je navržen pro vysoké odrazy.  Rugged Ball má unikátní výstupky, díky kterým se lépe drží v tlamě a zároveň pomáhají čistit zuby. V tomto balení je také exkluzivně k dispozici.   Třikrát větší zábava Každý míček v balení Chuckit! Fetch Medley přidává do hraní jedinečné prvky, včetně vysokých odrazů, hraní pro drsňáky a zábavy s dlouhou životností.   Chuckit! Ultra Ball - vysoký odraz - velká pružnost - dobře viditelný - hodně vydrží   Chuckit! Rugged Ball  - určený pro opravdové drsňáky   Chuckit! Fetch Ball  - vyrobený z přírodní gumy Chuckit! - odráží se vysoko a daleko, přesně tak, jak to milují psi, kteří rádi skáčou a běhají   Průměr: 6,5 cm Balení: 3 ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Házecí hračky
Zvíře: psi
Typ hračky: míčky a míče
Použití hračky: aportování
Zvuk: žádný zvuk
Materiál hračky: guma
Velikost psa: velký
Kategorie výrobku: hračky
Značka: Chuckit!
Nakupuji: po 1 ks
Expirace: bez expirace
Země výroby: CN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sdílení radosti povyšuje dobu hraní na nový standard. Naše hračky jsou zábavné pro lidi stejně jako pro domácí mazlíčky, dostávají majitele ven a inspirují ke zdravému a aktivnímu životnímu stylu. Ať už má pes rád hračky, které létají, plují nebo padají, jsme hrdí na to, že přinášíme VÍCE ZPŮSOBŮ HRANÍ.