Obdélníkový čmuchací kobereček AFP Dig It s plyšovým zvířátkem

Kód: AF-06081
Značka: AFP
949 Kč
skladem do 48 hodin
Interaktivní kobereček pro psy k hrabání, čmuchání a hledání pamlsků s ukrytou hračkou. Velikost 76 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak všichni víme, psi čmuchání a hrabání milují. Ať už jde o to, kam schovat svou oblíbenou kost nebo o hledání ukrytých pamlsků. Hrací kobereček Dig It, to je spousta skrýší na jednom místě, které vašeho pejska zabaví a zároveň rozvíjí jeho základní instinkty. Ve kmenu se navíc schovává plyšové zvířátko! Je vyroben z kombinace různorodých materiálů pro maximální rozptýlení psích smyslů.  Náš tip: Má-li váš pes problém s hltáním jídla, můžete ho díky tomuto koberečku naučit jíst pomaleji. Schováním granulek do úkrytů přimějete pejska při jídle zpomalit. Velikost: 76 x 52 x 10 cm (rozměr základny 72 x 50 cm)

Doplňkové parametry

Kategorie: IQ hračky
Zvíře: psi
Typ hračky: kobereček
Použití hračky: na pamlsky
Zvuk: pískací
Materiál hračky: plyšové / látkové
Velikost psa: velký
Kategorie výrobku: hračky
Značka: AFP
Nakupuji: po 1 ks
Expirace: bez expirace
Země výroby: CN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

All For Paws je společnost specializující se na navrhování jedinečných produktů pro domácí zvířata, patřící do skupiny Ningbo Sincere Holding Group.
Náš tým milovníků domácích mazlíčků se vždy snaží co nejlépe navrhnout výrobky, které uspokojí potřeby domácích mazlíčků a zároveň jsou vhodné pro neustále se měnící životní styl jejich majitelů.
Jsme hrdí na to, že vyvíjíme kolekce produktů, které jsou smysluplné a mají příběh, který řekne následovníkům naší značky.

Všechny výrobky For Paws jsou distribuovány po celém světě.