ZVERLIT modrý jemná Podestýlka kočka 6kg

Kód: 16719
Značka: Zverlit
169 Kč
skladem do 24 hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zverlit jemný je přírodní stelivo pro kočky. Po použití kočkou se vytvoří hrudka, kterou lze likvidovat v domovních odpadech, nebo výhodně využít v záhradním kompostě.

  • Zverlit jemný modrý 6 kg

  • Přírodní podestýlkový materiál vyrobený sušením a tříděním bentonitu. Je určený pro suchou toaletu koček a ostatních malých zvířat chovaných v domácnosti. Je hygienicky nezávadný, ekologicky čistý, maximálně nasáklivý, hrudkující, nealergizující.
  • Po použití zvířátkem se vytvoří hrudka, kterou je možno likvidovat v domovním odpadu nebo výhodně využít v zahradním kompostu.
Zrnitost 1 - 2mm

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Podestýlky pro kočky
Hmotnost: 6.101 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kremnická důlní společnost, s.r.o. se od svého založení v roce 1993 zabývá nejen těžbou bentonitu, ale také produkcí tříděných bentonitů a bentonitových podestýlek značky ZVERLIT, které se z hlediska více kritérií řadí mezi špičku na světě. Více než 25letá zkušenost v těžebním a výrobním průmyslu nám umožňují vyrábět široké portfolio produktů v té nejvyšší kvalitě, kterými uspokojujeme tisíce zákazníků ročně. Vysoce kvalitní surovina a obnovené technologické vybavení spolu se vzdělanými a zkušenými pracovníky nám umožňují stálé pokroky a rozšiřování výroby, uvádění nových výrobků na trh a bezodpadově zpracovat surovinu z těžby.

Kromě toho, že výrobky jsou vysoce ekologické, je i celý proces těžby a zpracování suroviny veden tak, abychom byli šetrní k přírodě, což dokazuje i postupná revitalizace oblasti dotčené důlní činností.

Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží, na které neustále dohlíží naše laboratorní pracoviště, ve formě přírodního materiálu, sušeného a tříděného bentonitu i bentonitové podestýlky ZVERLIT.