ZVERLIT zelený hrubá Podestýlka kočka 10kg

Kód: 35283
Značka: Zverlit
209 Kč
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zverlit jemný je přírodní stelivo pro kočky. Po použití kočkou se vytvoří hrudka, kterou lze likvidovat v domovních odpadech, nebo výhodně využít v záhradním kompostě. 

  • Přírodní bentonitová podestýlka do kočičích toalet.
  • Je hygienicky nezávadná, ekologicky čistá, maximálně nasákavá, výborně hrudkujúci, nealergizující.
  • Zverlit je čistý bentonitový produkt přímo z přírody.
  • Zverlit má mimořádné hygienické vlastnosti, je ekologicky čistý, maximálně vsakující, absorbující pach, hrudkující - úsporný, nealergizujicí.
  • Je vhodný jako podestýlka pro kočky a ostatní zvířátka chovaná v domácnosti.
  • Hrubost zrn (frakce) 1-4 mm. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Podestýlky pro kočky
Hmotnost: 10.133 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kremnická důlní společnost, s.r.o. se od svého založení v roce 1993 zabývá nejen těžbou bentonitu, ale také produkcí tříděných bentonitů a bentonitových podestýlek značky ZVERLIT, které se z hlediska více kritérií řadí mezi špičku na světě. Více než 25letá zkušenost v těžebním a výrobním průmyslu nám umožňují vyrábět široké portfolio produktů v té nejvyšší kvalitě, kterými uspokojujeme tisíce zákazníků ročně. Vysoce kvalitní surovina a obnovené technologické vybavení spolu se vzdělanými a zkušenými pracovníky nám umožňují stálé pokroky a rozšiřování výroby, uvádění nových výrobků na trh a bezodpadově zpracovat surovinu z těžby.

Kromě toho, že výrobky jsou vysoce ekologické, je i celý proces těžby a zpracování suroviny veden tak, abychom byli šetrní k přírodě, což dokazuje i postupná revitalizace oblasti dotčené důlní činností.

Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží, na které neustále dohlíží naše laboratorní pracoviště, ve formě přírodního materiálu, sušeného a tříděného bentonitu i bentonitové podestýlky ZVERLIT.